Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Romessa mobilya yapmış olduğu yatırımlar ve başarılı satış politikası ve kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kalitesini sürekli geliştirmeyi ilke edinerek sektörde önemli bir yer edinmiştir.


VİZYONUMUZ

Sektörde araştırma geliştirme faaliyetlerini büyük titizlik içerisinde yapmakta olup; tüketicilerin istek ve arzusuna uygun dünya standartlarında, estetik ürünler sunmaktadır. Değişen beklentilere kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı yeniliklerle en doğru çözümleri üretmektedir.

Firmamız AR-GE çalışmalarını ön planda tutup ev hayatının gereksinimlerini dikkate alarak her geçen gün yepyeni ve eşsiz tasarımları ile estetik ve kaliteyi müşterilerine sunmaktadır.

Romessa estetik mobilya günden güne mobilya sektöründe iç ve dış pazardaki payını büyütürken; çeşitli kaliteli ürünlerin ihracatını da yapmaktadır. Kurumsal yönetim anlayışı, güvenilirliği, müşteri odaklı çalışma prensibi ile tedarikçilerine, müşterilerine kalıcı ve sürdürülebilir değerler katarak, onlarla beraber yürümek Romessa’nın felsefesi olmuştur.


HEDEFLERİMİZ

Takım arkadaşlarımı, ortaklarımız, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, profesyonel kadromuzla, farklı yaşam biçimlerine kullanımı pratik ve çevre dostu ürünler sunmak amacı ile sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Hızla gelişen dünyamızda ülkemizi gururla temsil eden, sektörümüzün öncü kuruluşlarından birisi olarak tecrübelerimizi gelecek nesillere taşımaktır. Dürüst, sözüne sadık, kaliteyi bir reklam aracı değil insan hakkı olarak gören anlayışımıza çok çalışmayı da katarak ürettiklerimizle Kayseri ve Türkiye değil bütün dünyaya ulaştırmaktır.


TİCARİ ANLAYIŞIMIZ

Çalıştığımız firmalar ile uzun süreli dostluk ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktır. Fabrika ziyareti ve yüz yüze görüşmelere şirket olarak önem vermekteyiz. Birçok ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlarla dünyanın güvenini kazanıyor ve benimsediğimiz ilkelerin doğruluğuna inanıyoruz. Daha fazla ticari ve teknik bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime her zaman geçebilirsiniz.